Lekarze - Zespół Poradni Specjalistycznych Medyk Limanowa

Idź do spisu treści

Menu główne:

Poradnia Otolaryngologiczna

Lek. Joanna Rejowska, specjalista otolaryngolog.

Po ukończeniu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (1995 rok) zdobywała cenne doświadczenie jako pracownik Oddziału Otolaryngologii Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pracuje nadal i zajmuje się leczeniem operacyjnym chorób laryngologicznych u dorosłych i dzieci. Posiada ogromne doświadczenie ambulatoryjne, na swoim koncie ma kilka tysięcy operacji i zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Jej największe pasje to medycyna i podróże.

Lek. Urszula Iwańska, specjalista otolaryngolog.

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie (1984 rok)W 1985 roku ukończyła staż podyplomowy, następnie specjalizację pierwszego (1991 rok) i drugiego stopnia (1995 rok)
Od kwietnia 1986 roku pracuje w Oddziale Laryngologicznym Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie z oddelegowaniem do Oddziału Laryngologii Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie (do grudnia 1997 roku).

 

Lek. Andrzej Stokłosa, specjalista otolaryngolog

Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2007 roku.
Od 2008 roku pracuje na Oddziale Otolaryngologii i Poradni Laryngologicznej Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie
, jak również w Poradni Laryngologicznej Szpitala Powiatowego w Limanowej. Posiada imponujące doświadczenie ambulatoryjne i zabiegowe. Skutecznie leczy choroby uszu, krtani, gardła, nosa i zatok.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego