Poradnia Chirurgii Dziecięcej - Zespół Poradni Specjalistycznych Medyk Limanowa

Idź do spisu treści

Menu główne:

Poradnia Chirurgii Dziecięcej

Dr n. med. Monika Bauchrowicz -
Specjalista Chirurgii Dziecięcej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów Doktoranckich na Wydziale Lekarskim UJ CM.  Jako stypendystka programu Sokrates Erasmus studiowała również na Uniwersytecie im. L. Maxymiliana w Monachium. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w DB Klinikum Neubrandenburg oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, gdzie pracuje do chwili obecnej. Przez wiele lat prowadziła zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego z zakresu chirurgii i neurochirurgii dziecięcej. Jest autorem wielu prac zjazdowych i publikacji z zakresu chirurgii dziecięcej oraz rozprawy doktorskiej pt. „Przepukliny pachwinowe u dzieci w przebiegu wad dysraficznych”. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.  W pracy łączy profesjonalizm i rzetelność z empatią i dobrym kontaktem z małym pacjentem i jego rodzicami.

W naszej poradni udziela konsultacji w zakresie chirurgii dziecięcej oraz prowadzi gabinet zabiegowy (zabiegi w znieczuleniu miejscowym u dzieci i dorosłych).

Prywatnie  miłośnik sportu, fotografii oraz szlaków Beskidu Wyspowego.Zakres leczenia:


  •    Konsultacje z zakresu chirurgii dziecięcej pacjentów od okresu noworodkowego do 18. r. życia.

  •    Usuwanie znamion barwnikowych i innych zmian skórnych u dzieci i dorosłych z oceną histopatologiczną usuniętych zmian.

  •    Zachowawcze i chirurgiczne leczenie ran.

  •    Leczenie oparzeń.

  •    Leczenie zmian ropnych.

  •    Zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.


Godziny przyjęć (wizyty komercyjne) :

Lek. Monika Bauchrowicz
sobota od godziny
12:15 do 14.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego