O nas i naszej przychodni

Zespół Poradni Specjalistycznych MEDYK w Limanowej powstał w 2006 roku, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców ziemi limanowskiej, poszukujących dostępnych w ich miejscu zamieszkania wysokiej jakości usług medycznych realizowanych przez specjalistów różnych dziedzin.

Ze specjalistycznej opieki naszych lekarzy korzysta dziś wiele osób. W czasach kiedy nowoczesna medycyna posługuje się coraz bardziej nowoczesnymi i precyzyjnymi metodami diagnostycznymi i leczniczymi, staramy się dotrzymywać kroku wielkomiejskim ośrodkom. Dysponujemy sprzętem wysokiej klasy takim jak: nowy aparat do USG używany przez radiologów, chirurgów, urologów, kardiologa,  lampa Wooda i dermatoskop ułatwiający diagnostykę zmian skórnych dermatologom a także audiometr i tympanometr oraz fiberoskop wspomagający diagnostykę laryngologiczną.

Jako jedyna placówka w powiecie posługujemy się endoskopem ze sztywną optyką dla oceny zatok nosa. Dzięki temu możemy w pełni profesjonalnie prowadzić pacjentów po operacjach endoskopowych zatok, bez konieczności wielokrotnego odwiedzania odległych ośrodków w Krakowie czy Warszawie, gdzie wykonano operację. Taka kontrola jest możliwa na miejscu, dzięki doświadczeniu klinicznemu naszych laryngologów, którzy również wykonują FESS w Oddziale Laryngologii.

Absolutną nowością i naszą dumą jest laser chirurgiczny, dzięki któremu chirurdzy i dermatolodzy mogą usunąć zmiany skórne, minimalizując niedogodność tego typu zabiegu dla pacjenta i pozostawiając mikro bliznę.

Łatwy dostęp i możliwość szybkiego i nieskomplikowanego zapisania się na wizytę do lekarza jest sprawą ogromnej wagi. Dlatego, rezerwacje telefoniczne prowadzimy przy pomocy najnowszej generacji centrali telefonicznej. Centrala kolejkuje dzwoniących i informuje o miejscu w kolejce. Każdy pacjent jest umawiany na konkretny termin i godzinę. W rejestracji przychodni pacjent otrzymuje swój numer związany z jego godziną wizyty, a na poczekalni znajduje się monitor, na którym kolejno wyświetlają się numery i kolor gabinetu do którego pacjent ma się udać, dzięki temu nie ma stresu o swoje miejsce w kolejce oraz są chronione dane osobowe.

Nowoczesny sprzęt oraz sprawna rejestracja jest niezbędną podporą, ale największym atutem MEDYKA jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy służą naszym pacjentom swoją wiedzą i towarzyszą im w trudnej sytuacji choroby. Diagnozują i doradzają, jak rozwiązać problem zdrowotny oraz jak dbać o swoje zdrowie, które jest najwyższym dobrem.

Zapraszamy na naszą stronę Facebook gdzie umieszczamy najnowsze informacje o nas na równi z aktualnymi informacjami medycznymi.

TOP