O naszej przychodni

Zespół Poradni Specjalistycznych MEDYK w Limanowej powstał w 2006 roku, w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców ziemi limanowskiej, poszukujących dostępnych w ich miejscu zamieszkania wysokiej jakości usług medycznych realizowanych przez specjalistów różnych dziedzin.

Ze specjalistycznej opieki naszych lekarzy korzysta dziś wiele osób. W czasach kiedy nowoczesna medycyna posługuje się coraz bardziej nowoczesnymi i precyzyjnymi metodami diagnostycznymi i leczniczymi, staramy się dotrzymywać kroku wielkomiejskim ośrodkom. Dysponujemy sprzętem wysokiej klasy takim jak: aparat do USG używany przez chirurgów, lampa Wooda i dermatoskop ułatwiające rozpoznanie zmian skórnych dermatologom oraz audiometr i tympanometr wspomagający diagnostykę laryngologiczną.

Jako jedyna placówka w powiecie posługujemy się endoskopem ze sztywną optyką dla oceny zatok nosa. Dzięki temu możemy w pełni profesjonalnie prowadzić pacjentów po operacjach endoskopowych zatok, bez konieczności wielokrotnego odwiedzania odległych ośrodków w Krakowie czy Warszawie, gdzie wykonano operację. Taka kontrola jest możliwa na miejscu, dzięki doświadczeniu klinicznemu naszych laryngologów, którzy również wykonują FESS w Oddziale Laryngologii.

Absolutną nowością i naszą dumą jest laser chirurgiczny, dzięki któremu chirurg lub dermatolog mogą usunąć zmiany skórne, minimalizując niedogodność tego typu zabiegu dla pacjenta i pozostawiając mikro bliznę.

Nowoczesny sprzęt jest niezbędną podporą, ale największym atutem MEDYKA jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy służą naszym pacjentom swoją wiedzą i towarzyszą im w trudnej sytuacji choroby. Diagnozują i doradzają, jak rozwiązać problem zdrowotny oraz jak dbać o swoje zdrowie, które jest najwyższym dobrem.

TOP